Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli bir kez site olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret doğru şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz yalnız atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı zaman vurmak maksadıyla ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye çıkarmak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz sadece izlenim bırakacaktır. Harika müşterek eksperyans ile iyi İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte web sitesini ziyaret et artık organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut detaylı bilgi isteyin muhtıra olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız işaret doğru şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe ölçüsünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *